HAKKIMIZDA


Şemenoğlu Kuyumculuk Ltd. Şti. 1989 Yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Nihat ŞEMENOĞLU / Yönetim Kurulu Başkanı

Firmanın kurucusu olan Nihat ŞEMENOĞLU 1980 - 1989 Yılları arasında hala günümüzde marka lideri olan tekstil firmalarında üst düzey yöneticilik yapmış ve sonrasında almış olduğu radikal bir karar ile Kuyum ve Mücevherat sektörüne adım atmıştır. Tekstil ve birçok sektörde olduğu gibi, Moda da ve tüketimde belirleyici etkenin ve tartışmasız tek gücün ' Kadın ' olduğu kararına varmış ve tekstil sektöründe edinmiş olduğu deneyimlerini Kuyum ve Mücevherat sektöründe sizler ile paylaşmak üzere Şemenoğlu Kuyumculuk firmasını kurmuştur.

P.A.M – Pırlanta Altın Ve Moda Pazarlama LTD. ŞTİ. 2016 Yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Fırat ŞEMENOĞLU / Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim kurulu üyelerinden olan Fırat ŞEMENOĞLU 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Öğrenim dönemini Kadir Has Üniversitesinde, İngilizce İktisat bölümünde tamamladıktan sonra 2009 yılında Turizm ve Fuarcılık sektörüne adım atmıştır. Şahsına ait olan turizm ve fuar firması günümüzde hala hizmet vermektedir. 2014 yılında almış olduğu bir karar ile Altında Moda markasının oluşumuna sebep olmuş ve Online mağazasında satışa sunulacak ürünlerin belirlenmesinden ve finans departmanından sorumludur.

Tunca ŞEMENOĞLU / Yönetim Kurulu Üyesi

1989 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Tunca ŞEMENOĞLU, öğrenim dönemini Kadir Has Üniversitesi Grafik ve Tasarım bölümünde tamamladıktan sonra, bağımsız olarak birçok kurumsal firmanın kurumsal kimlik çalışmalarını hayata geçirmiş ve sonrasında aile şirketi olan Şemenoğlu Kuyumculuk A.Ş firmasının başına geçmiştir.